İç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, pijama, çorap, t-shirt, şort, eşofman, tayt ve yan sanayi aksesuar ürünleri…
Linexpo defileler, sergiler ve görsel şovlarla dev bir sektörel buluşma şeklinde gerçekleştirilen ve sektöre yön verme hedefinden asla ödün vermeyen Türkiye’nin en önemli moda buluşmalarından birisidir.


5-8 Şubat 2020

İstanbul Fuar Merkezi

09:00-19:00


+150 Firma

25.0000

15.000m2


LINEXPO tekstilde öncü konumda olan ülkemizin Dünya çapındaki sektörel bilinirliğini ve ticaret hacmini arttırmak için düzenlenmektedir. LINEXPO İç Giyim ve Çorap Fuarı Türkiye'nin saygın tekstil derneklerinden TİGSAD, ÇSD ve IFM Fuarcılık tarafından organize edilir. LINEXPO her yıl içerisinde sadece bir defa düzenlenen İstanbul merkezli iç giyim ve çorap fuarı sayesinde bu alandaki katılımcı markalarımız ile Dünya'ya hitap ederiz.

Türkiye’nin en önemli iç giyim, çorap, yatak ve plaj giyimi markaları ile yan sanayi ve aksesuar firmaları bu fuarda.

Modayla ilgili tüm profesyoneller, sektörün yan sanayi ve aksesuar temsilcileri ve tüm moda tutkunları bu fuarın potansiyel ziyaretçileridir. Linexpo 2020'yi ziyaret ederek eşsiz avantajlar elde edersiniz.


Trendleri İnceleyin

Tedarikçilerle Buluşun

Yeni Fırsatları Değerlendirin

Değerli Dostlar,

Derneğimiz, kuruluşunun 14.yılında, iç giyim sektörünün sesi, dünyaya açılan kapısı, problemlerinin çözüm merkezi olma hedefiyle faaliyetlerine şevk ve azimle devam etmektedir. Çalışmalarımızın başarıya ulaşması için yoğun emek harcayan başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ve desteklerini bizlerden esirgemeyen değerli üyelerimize teşekkür ediyorum.

Dünyanın dördüncü büyük üretim kapasitesine sahip iç giyim sektörümüzün şu ana kadar olduğu gibi bundan böyle de gücüne yakışır bir tanıtım organizasyonuna ihtiyaç duyduğu tartışılmaz bir gerçek… Sektörümüzün de güçlü desteğiyle LINEXPO İstanbul İç Giyim  ve Çorap Fuarı 5-6-7-8 Şubat 2020 tarihleri arasında Yeşilköy Atatürk Hava Limanı karşısındaki İstanbul Fuar Merkezi İFM'de gerçekleştirilecek.

LINEXPO'nun gerek hedef pazarlarda birebir yapmakta olduğumuz tanıtımlarla, gerekse çeşitli kanallarla yaptığımız duyuru ve etkinliklerle öncekilerden çok daha başarılı olacağına şüphemiz yok.. Tasarımın yüksek katma değere ulaşmada en önemli güç olduğundan hareketle sektörümüze yeni tasarımcılar kazandırmayı hedefleyen iç giyim tasarım yarışmamızın dördüncüsünü Mayıs ayında İstanbul Fashion Week moda haftası ile eş zamanlı olarak yapacağız... Yatırım, üretim, pazarlama ve eğitim alanlarında akıl ve güç birlikteliği oluşturma çalışmalarımız da devam etmektedir...

Bu duygu ve düşüncelerle sizleri şahsım ve yönetim kurulum adına saygıyla selamlıyor, tüm sektörü derneğimizin çatısı altında bir ve beraber olmaya, aktif katılım sağlamaya davet ediyorum.

Mustafa NAZİK
TİGSAD Yönetim Kurulu Başkanı